WENTYLACJA

Klimatyzacja Kalisz - Montaż Serwis Projektowanie - Energo-Optymal

Montujemy instalacje wentylacyjne w miejscowościach: Warszawa, Kalisz i okolicach.

Oferujemy projektowanie i wykonywanie instalacji wentylacyjnych każdego rodzaju, dla wszystkich rodzajów obiektów budowlanych.

Zgodnie z wymogami współczesnej techniki wentylacyjnej oferujemy projektowanie i wykonywanie systemów wentylacyjnych z wykorzystaniem odzysku ciepła w rekuperatorach i regeneratorach, a także układy z pompami ciepła.

Instalacje wentylacyjne projektowane i wykonywane są dla warunków wentylacji mechanicznej ogólnej:

  • wentylacja obiektów mieszkalnych;
  • wentylacja obiektów użyteczności publicznej;
  • wentylacja obiektów przemysłowych;
  • wentylacja obiektów opieki medycznej;

a także specjalnej jak np.:

  • wentylacja mechaniczna w pomieszczeniach czystych (np.: w pomieszczeniach receptury w aptekach, w pomieszczeniach bloku operacyjnego itp.)
  • wentylacja mechaniczna obiektów w zakładach przemysłowych, w których występują specjalne wymogi dotyczące jakości powietrza (np. w zakładach mięsnych, mleczarniach, halach przemysłu lekkiego, spożywczego, maszynowego i in.)
  • wentylacja mechaniczna obiektów, w których występują warunki zagrożenia wybuchem lub szkodliwe dla zdrowia i życia ludzi zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne
  • systemy odciągu powietrza i zanieczyszczeń
  • systemy transportu pneumatycznego
  • zespoły filtrowentylacyjne.

Wykonywane przez nas wentylacje charakteryzuje wysoka jakość montażu oraz gwarancja serwisu.

W zakresie usług z dziedziny wentylacji mamy ogromne doświadczenie poparte wieloma zrealizowanymi projektami zarówno w Warszawie, Kaliszu jak i okolicznych miejscowościach. Nie boimy się wyzwań a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom każdego klienta. Doradzamy, projektujemy, montujemy oraz serwisujemy. Wykonywanie instalacje opieramy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach renomowanych firm, z którymi współpracujemy.

Wentylacja do każdego rodzaju budynku

Niezależnie od tego, czy poszukujesz rozwiązania do domu czy hotelu, wentylacja zapewni świeże, zdrowe i komfortowe warunki w Twoim obiekcie.

 

Wybór odpowiedniego wykonawcy klimatyzacji, wentylacji oraz systemów grzewczych.

 

Wyszkoleni technicy przeszkoleni w zakresie odpowiednich systemów: Zatrudniamy tylko przeszkolonych techników, którzy są najlepsi w branży. Gwarantujemy iż wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z projektem i w wyznaczonym terminie.

 

Szeroki zakres usług dla kontrahentów: w firmie Energo-Optymal oczekujemy, że będziemy kontynuować naszą współpracę długo po zainstalowaniu nowego sprzętu. Nasze bieżące usługi zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać najwyższą wydajność urządzenia bez zakłóceń.