Serwis klimatyzacji - naprawa klimatyzacji

Wentylacja Energo Optymal - Serwis klimatyzacji - naprawa klimatyzacji

1. Serwis techniczny.

Oferujemy usługi serwisowe dla systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Obejmują one serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich stosowanych przez nas urządzeń technicznych. Serwisujemy również urządzenia i systemy zgłaszane przez użytkowników, jeżeli mamy dostęp do części zamiennych i do odpowiednich dokumentacji techniczno-ruchowych.

2. Roboty izolacyjne.

Oferujemy również usługi w zakresie docieplania obiektów budowlanych:

  • docieplenia zewnętrzne ścian budynków metodą lekką, mokrą
  • docieplenia stropodachów obiektów budowlanych (m.in. granulatem wełny szklanej)
  • docieplenia murów fundamentowych

3. Dokumentacje techniczne.

Wykonujemy dokumentacje techniczne: projekty budowlane oraz projekty wykonawcze w specjalności IS (Instalacje Sanitarne).

4. Serwis klimatyzacji.

Wykonujemy regularne przeglądy i naprawy klimatyzacji. W skład naszych działań wchodzi zarówno wymiana części które stale się zużywają w systemach klimatyzacji, dezynfekcja klimatyzacji oraz skompleksowana naprawa uszkodzonego systemu.

 

W gospodarstwie domowym nie ma sprzętu, który prędzej czy później nie będzie wymagał naprawy. Urządzenia AGD mają to do siebie, że po jakimś czasie – zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu – będą domagać się serwisu naprawczego. Dotyczy to praktycznie wszystkich urządzeń w Twoim domu. Nie inaczej jest z systemami klimatyzacyjnymi.

Jakie klimatyzacje serwisujemy?

 

W Energo Optymal zajmujemy się nie tylko montażem, ale też kompleksowym serwisem naprawczym i konserwacyjnym. Oferujemy usługi serwisowe dla systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Obejmują one zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny dla wszystkich stosowanych przez nas systemów i urządzeń technicznych. Należą do nich:

  • DAIKIN;
  • FUJITSU;
  • LG Electronics;
  • ACSON;
  • SAMSUNG;

oraz wielu innych producentów, oferujących sprzęt najwyższej jakości.

Jeśli posiadasz system urządzeń należący do marki, która nie znajduje się w naszej ofercie, również możesz skorzystać z naszych usług serwisowych klimatyzacji. Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy czy mamy dostęp do części zamiennych i dokumentacji techniczno-ruchowych dla posiadanego przez Ciebie systemu klimatyzacji, wentylacji lub ogrzewania.

Serwis klimatyzacji, a przeglądy techniczneSerwis klimatyzacji to nie tylko naprawa, ale też regularna konserwacja i sprawdzenie stanu technicznego. Nie musisz posiadać wiedzy, jak czyścić oraz jak zrobić przegląd swojego domowego systemu chłodzenia, od tego jesteśmy my i chętnie Ci pomożemy!

Przegląd konserwacyjno-techniczny należy robić regularnie, przynajmniej dwa razy w roku. Najbardziej newralgicznym okresem jest oczywiście lato, gdy temperatury są najwyższe, dlatego też kontrolny serwis klimatyzacji najlepiej wykonać na wiosnę – jeszcze przed letnimi upałami – oraz jesienią, aby sprawdzić stan techniczny po najintensywniejszym okresie użytkowania.

Podczas takiej kontroli wykonujemy kompleksowe czyszczenie, wymianę filtrów, sprawdzenie układów i innych części systemu klimatyzacyjnego oraz dezynfekujemy system.

Naprawa klimatyzacji


Zdarza się czasem, że systemy wentylacyjne, grzewcze i klimatyzacyjne doznają jakiejś awarii i zostanie to wykryte pomiędzy okresami kontrolnymi. Może to zależeć od wielu czynników. W przypadku klimatyzacji, duża część systemu znajduje się na zewnątrz. Przez co narażona jest na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. Wypadki się zdarzają, a nawet układy najwyższej jakości mogą ulec zniszczeniu lub zużyciu.

Dlatego też w skład naszych usług wchodzi kompleksowy naprawa i serwis klimatyzacji. Zdefiniujemy powstały problem oraz naprawimy go. Dodatkowo dokładnie sprawdzimy cały system, żeby wykryć ewentualne wady ukryte.

Najczęstszym problemem w systemach klimatyzacyjnych – zwłaszcza po wieloletnim użytkowaniu – jest zużycie części wewnętrznych. Z zewnątrz może się wydawać, że wszystko jest w porządku. Lecz w środku może być zupełnie inaczej. Wymiana zepsutych części na nowe również należy do zakresu naszych usług.

Lecz pamiętaj: o wiele łatwiej jest zapobiegać, niż ratować! Dlatego też regularny serwis klimatyzacji oraz dokładne kontrole są tak ważne.

Podsumowując…

W Energo Optymal najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług. Dlatego też montaż jak i serwis klimatyzacji wykonujemy z największym profesjonalizmem.

Przeprowadzamy regularne serwisy kontrolne dla wszystkich systemów w naszej ofercie i nie tylko. Poza tym, świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, gdy sam zauważysz jakiś problem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

SERWIS KLIMATYZACJI NA TERENIE KALISZA I OKOLIC