Klimatyzator FTXTA-AW / RXTA-N - Energo-Optymal

Klimatyzator FTXTA-AW / RXTA-N

Jednostka naścienna  FTXTA-AW / RXTA-N to jedno z najbardziej kompaktowych rozwiązań jakie jest dostępne na rynku, nadająca się do wszystkich wnętrz w matowym, krystalicznie białym wykończeniu.

Jej nowoczesny wygląd idealnie wkomponuje się w twoje pomieszczenie, dzięki czemu cały wystrój zachowa swój oryginalny niepowtarzalny charakter.

Klimatyzator FTXTA-AW / RXTA-N – sterowanie temperaturą

Nie zależnie od warunków panujących na zewnąrz jednostka naścienna FTXTA-AW / RXTA-N gwarantuje odpowiednie wydajność grzewczą, nawet gdy na zewnątrz panują bardzo niskie temperatury. Jej praca jest niezmienna do temperatury zewnętrznej -25 stopni celsjusza. Cała jednostka została opracowana dla regionów z surowymi warunkami w okresie zimowym. Wybór produktu na czynnik chłodniczy R-32 zapewnia zmniejszenie oddziaływania na środowisko o 68% w porównaniu do czynnika chłodniczego R-410A i bezpośrednio prowadzi do obniżenia zużycia energii dzięki wysokiej efektywności energetycznej

Efekt Coandy oraz inteligentny czujnik temperatury

Klimatyzator posiada funkcję Coandy która optymalizuje przepływ powietrza w pomieszczeniu. Specjalna konstrukcja zapewnia odpowiedni kierunek przepływu powietrza, dzięki czemu temperatura w całym pomieszczeniu utrzymuje się na równym poziomie. W utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu pomaga jej inteligenty czujnik temperatury. Określa on które obszary bardziej potrzebują ciepłego powietrza, i informuję klimatyzator w którą stronę powinien przekierować swoje działanie, aby całe pomieszczenie miało równomiernie rozłożoną temperaturę.

FLASH STREAMER – wbudowane oczyszczanie powietrza

Jednostka posiada funkcję Flash Streamer która dba o czystość powietrza w pomieszczeniu. Flash Streamer  to technologia stosowana w urządzeniach DAIKIN, która umożliwia usunięcie z  powietrza kurzu i zanieczyszczeń. Streamer to rodzaj wyładowań plazmowych. Dzięki nim generowane są szybkie elektrony, które zderzają się z cząsteczkami tlenu i azotu, powodując ich uaktywnienie i zdolność do oksydacyjnego rozkładu bakterii i wirusów. Strumień po uderzeniu w wirusy doprowadza do rozkładu białek, które następnie są utleniane. Ten rodzaj wyładowań usuwa z powietrza także grzyby, alergeny czy szkodliwe substancje chemiczne. Technologia Streamer jest w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia.

Sterowanie online

Sterownik Daikin Residential Controller pozwala nam sterować klimatem w pomieszczeniach z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji, sieci lokalnej lub Internetu. Wygodne rozwiązanie które pozwala włączyć ci klimatyzację jeszcze przed przyjściem do domu, lub wyłączyć ją gdzie jesteś poza domem.

Polecanie głosowe:

Urządzenie współpracuje z najnowszymi technologiami od Google i Amazon, dzięki którym możesz sterować głównymi funkcjami, takimi jak wartość nastawy, tryb pracy, prędkość wentylatora, za pomocą głosu.

Tryb ekonomiczny:

Zmniejsza zużycie energii, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej. Ta funkcja zapewnia również oszczędzanie energii.

Nowoczesne i praktycznie rozwiązanie dostępne w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu.